İstanbul’un kalbinde, Altunizade’de bulunan Stylus Meeting Center Bosphorus, eğitim seminerlerinizi, yönetici gelişim programlarınızı, planlama seanslarınızı, sempozyumlarınızı, yönetim toplantılarınızı ve konferanslarınız için uzman eliyle düzenlenmiş ofisleri ile hizmetinizde.

Stylus Meeting Center Bosphorus; her biri farklı büyüklüklerde 9 odası ve toplamda 650 m2 kullanım alanı ile otellere oranla çok daha iyi bir alternatif sunar. 

Stylus Meeting Center Bosphorus, size; sanat eseri görsel ve işitsel ekipmanı, yüksek kalitede ergonomik mobilyaları, her odaya özel iklimlendirme ve aydınlatma kontrol panelleri, harika lezzette ve tazelikte ikramları ve kahveleri sunmaktan mutluluk duyar. 

İstanbul’da her şey dahil toplantı paketinin sunduğu artı değer ve kolaylık ile, daha fazla ödersiniz ama Stylus’tan daha iyi bir toplantı merkezi bulamazsınız. 

Stylus Meeting Center Bosphorus’un en büyük avantajlarından biri de kullanıcılar için toplu taşıma imkanlarına yakınlığı ve kolaylıkla ulaşılabilmesidir.


Web Adresi: http://www.stylus.com.tr