700.000’den fazla iş insanına erişmiş ve onların iş ve özel hayatını daha kaliteli bir hale getirme konusunda katkı sağlamaya çalışmış bir firma olarak bu kişiler ve Türkiye için ne anlam taşıdığımızın ve gücümüzün farkındayız ve buna göre davranıyoruz.

“Kendini iyi hisseden insanlar, iyi sonuçlar üretir” felsefesi ile Türkiye’yi tanıştıran bir firma olarak “iyi sonuç üreten insanların kendilerini daha iyi hissederler” döngüsünü ve bunun insanlar için ne anlama geldiğini çok iyi biliyoruz.

Klasik bir kalıp olan “Önce Müşteri” yerine “Önce İnsan” diyerek Türkiye’yi bambaşka bir söylemle biz tanıştırdık. Bu yüzden, 30. yılımıza yaklaşırken “bir şirketten daha öte bir anlam” taşıdığımızın bilinciyle ve şu değerlerle hareket ediyoruz:

İnsan

“İnsan odaklı” olmanın anlamını kurulduğumuz ilk andan itibaren sadece bilmekle kalmadık, geçen çeyrek asırın her çalışanlarımızla,iş ortaklarımızla ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizde bu değerin hakkını vererek yaşadık ve yaşattık. İş hayatında önce kendine saygılı insanlar olmak gerektiğini, bu olmadan iş ve özel hayatlarında kaliteli sonuçlar üretemeyeceklerini, onların bu bilinçle yaşayan bireyler olmaları konusunda yardımcı olabilmek amacıyla her anımızda kendimize bir ayna tuttuk ve tutmaya devam ediyoruz.

Bilgi

Kurulduğumuzda yeni bir temsilcilik anlaşması yaptığımız zaman, sadece bilgi ve tecrübenin önemini değil, bu bilgi ve tecrübenin herkesin anlayabileceği şekilde aktarıldığında sonuç alınabileceğini anladık. O zamandan beri bilginin ve tecrübe bizim için kutsaldır. Yaratılan bilgi birikimine, bunu yaratan insanlara, onların haklarına saygı duyar, sahip çıkarız. İş yaptığımız her parti ile olan ilişkilerimizde bunu esas kabul eder, onların da bu şekilde hareket etmesini bekleriz.

Sürekli Öğrenme ve Yaratıcılık

Yeni trendleri, gelişmeleri takip ederken konusunda en iyileri takip etmeyi ve bunu müşterilerimizle paylaşmayı kendimize şiar edindik. Bu yüzden dünyada kabul görmüş pek çok yeni uygulamayı Türkiye’ye getirebildik ve müşterilerimizle tanıştıdık. Edindiğimiz bilgi ve birikime o kadar güveniyoruz ki, Türkiye dışında da faaliyet gösteren bir firma olmaya karar verdik. Bu sayede çok daha farklı yeniliklerle tanışacağız ve sizleri de tanıştıracağız.

Girişimcilik

Girişimcilik ruhunun bireylerin, şirketlerin ve ülkelerin kalkınmasındaki esas güç olduğunu biliriz. Girişimciliğin risk almak olduğunu, her zaman ilk etapta istenilen sonuçların elde edilemeyebileceğini biliriz. Bu nedenle her bir girişim sürecimiz ve bunların sonuçları bizim için çok değerlidir. Sonucundan bağımsız olarak her yeni girişim süreci bizi temsil eden değerlerimizle bütünleşmiştir.

Sosyal Sorumluluk

Türkiye’de insanın değişimine ve gelişimine dair her projede olduk, olmaya çalıştık, olmak istiyoruz. Elimizde tuttuğumuz bilgi birikiminin bu konuda ne kadar değerli olduğunun bilinciyle bu zamana kadar en büyük değişim projelerini bizzat geliştirdik, sponsorlar aracılığı ile yapmaya çalıştık. Türk polisinden, tüm öğretmenlerine kadar toplumla çeşitli şekillerde ilşkide bulunan tüm meslek gruplarına yönelik geliştirdiğimiz büyük projelerde müşterilerimizin sponsor olmasını sağladık. Bunların bazılarını tamamladık, bazılarını Türkiye’ye has nedenlerle devam ettiremedik, bazılarını ise hiç başlatamadık.

Bizden yardım istendiği zaman gücümüzün ötesinde yardımcı olmaya çalıştık. Türkiye’de büyük etki yaratacak projelere imza atacak dünyanın en geniş sosyal sorumluluk projelerini üstlenen Impact Hub’ın Türkiye’de kurulması için yatırımı bizzat üstlendik ve Stratejik Çözüm Ortağı olarak bu konuda çok büyük ve anlamlı projeler için kapıyı araladık.