Ayşegül Drahşan
Genel Müdür, PDR International / PDR Group Genel Koordinatörü

Yeditepe Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden onur ödülü ile mezun olduktan sonra önce reklam sektöründe daha sonra FED Training Eğitim ve Danışmanlık firmasında satış yöneticisi olarak çalıştı.

Ayşegül, PDR Group’a 2009 yılında Satış Müdürü olarak katıldı ve görevi sırasında 2010'da "Emerging Young Talent of the Year” ve 2011'da Hyundai Satış Akademisi Projesi ile “Initiative of the Year” ödüllerini kazandı ve Genel Müdür Yardımcısı görevine getirildi.

2016 yılında PDR Group’un temsil ettiği TMI Türkiye’de Genel Müdür olarak görev yaptığı süreçte Renault Türkiye ile gerçekleştirilen R-Touch Attitude, “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti” projesi ile “Business Developer of the Year” ödülünü aldı.

Kurumlara eğitim ve danışmanlık süreçlerinde destek olan ve aynı zamanda bireysel koçluk çalışmalarına devam eden Ayşegül Drahşan, 2015 yılından itibaren PDR International Genel Müdürlüğünü ve 2019 yılı Ekim ayından itibaren PDR Group Genel Koordinatörlüğünü sürdürerek PDR Group şirketleri arasında sinerjiyi geliştirmek için sorumluluk alıyor.

Ayşegül, evli, bir çocuk annesi “Bize Bir Eğitim Lazım” kitabının yazarı ve SHIFT! kitabının ortak yazarlarından biridir.


Elvin Coşkun
Genel Müdür, CC Academia

Elvin Coşkun kariyerine, henüz üniversitede öğrenci iken, Türkiye’nin en büyük çağrı merkezlerinden biri olan Pamukbank Dialog’ta çağrı merkezi elemanı olarak, CC Academia’un da kurulduğu yıl olan 1997’de başladı.

CC Academia’un ilk seminer katılımcılarından olan Elvin; Pamukbank’tan ayrıldıktan sonra 2007 yılına kadar Avea’da Müşteri İlişkileri Müdürü olarak çalıştı. Daha sonra kariyerine eğitim ve danışmanlık sektöründe devam etme kararı aldı ve CC Academia Türkiye’ye katıldı.

Elvin Coşkun 2010 yılından bu yana CC Academia Müdürü olarak görev yapıyor ve çağrı merkezi sektörünün önde gelen danışmanlarından biri olarak anılıyor. Liderlik sorumluluklarının yanında aynı zamanda koç ve danışman olarak çağrı merkezi yöneticilerine destek veriyor.

Elvin, evli, iki çocuğu annesi ve çağrı merkezi sektöründe pek çok yeni eğitim programının yaratıcısı.


Nurdan Gülay
Genel Müdür Yardımcısı, PDR International

Nurdan Gülay; İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Türkiye’nin önde gelen firmalarında; reklam, halkla ilişkiler ve eğitim alanlarında yönetici olarak çalıştı.

Kariyerine Çelebi Havacılık Holding’te Anlaşmalar ve Pazarlama Departmanı Müdür Yardımcısı olarak devam etti ve görevi sırasında ulusal ve uluslar arası havayollarının, yer, yolcu ve yakıt hizmetlerinin satış, pazarlama ve koordinasyonunu yönetti.

Nurdan 1997 yılında PDR International’a katıldı ve o zamandan bu yana çok sayıda büyük projeyi yönetti. Görevlerinin arasında; eğitim ihtiyaç analizlerinin planlanması ve yapılması, kurumlar için gereksinim ve beklentilere uygun gelişim projelerinin tasarlanması ve sunulması, büyük müşterilerin yönetimi, eğitim danışmanlarının yönetimi ve gelişimi, müşteri ilişkileri, yeni projelerin geliştirilmesi ve pazarlama aktivitelerinin yönetilmesi sayılabilir.

Nurdan, yıllar içinde; “Business Developer of the Year” ve “Collaborative Projects Development Awards” ödüllerini aldı.

Nurdan Gülay, PDR International'da Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya ve uluslararası projelerde önemli sorumluluklar almaya devam ediyor.