PDR Group şirketlerinden PDR International satış performansını geliştirmek ve bunu sürekli kılmak amacıyla müşterileri ile birlikte çalışarak satış akademileri kurar.

Satış Akademisi kurarken her zaman olduğu gibi metodolojimizi dinamik bir şekilde müşterimizin iş yapışına göre uyarlar bu sayede müşterilerimizin satış gücünü işe alma değerlendirme eğitme ve geliştirme süreçlerinde köklü değişimler yaratırız.;

PDR International birçok farklı sektör ve büyüklükteki kurumlarda satış akademilerinin nasıl tasarlanacağı ve hayata geçirileceği konusunda derinlemesine bir deneyime sahiptir. 

PDR International, iyi bir akademinin şirketlerin çalışanlarına nasıl kendine çekeceği, değerlendireceği, eğiteceği, koçluk yapacağı ve ödülendireceği konularında en iyi uygulamalara odaklanması gerektiğine inanır. Bu yüzden, PDR International her bir müşterisine özel, strateji merkezli değerlendirme merkezi, öğrenme ve gelişim programları ve koçluk süreçlerini tasarlayarak müşterilerine kalıcı çözümler sunar. 

PDR International satış akademisi kendi özgün metodolojisinin merkezinde müşterilerin yöneticilerinin satış gücünü objektif ve güncel bir şekilde değerlendirmeleri esas alınmaktadır. Bu sayede gerçek manada ve sürdürülebilir bir şekilde satış gücünün şirkete bağlılığının artması dolayısıyla satışda mükemele yakın bir başarı sağlanması hedeflenmektedir.