Bir PDR Eğitim Danışmanı Olmak veya Olmamak – Konu bu…

Kurulduğu günden itibaren PDR Group Şirketlerinin Eğitim Danışmanları sektörde her zaman farklı olmuşlardır. Bunun en önemli sebebi, her semineri ile fark yaratan PDR Group'un işe alım ve yetiştirme sürecine bire bir uymak zorunda olmamız ve gereğini en iyi şekilde yerine getirme zorunluluğumuzdur.

Her yıl verdikleri binlerce gün eğitim ile dünyadaki pek çok şirketin eğitimcilerinden çok daha fazla eğitim vererek tecrübelerine tecrübe katan PDR Group Eğitim Danışmanları 30 yıllık bir mirasın temsilcileridirler.

PDR Group Eğitim Danışmanları, bu zamana kadar sahnede oldukları 82.000’den fazla eğitim gününde 5 üzerinden ortalama 4,85’lik bir not ortalaması tutturmuşlardır ki, böyle bir standart, dünyada pek az şirketin erişebileceği bir standarttır.

PDR Group Eğitim Danışmanlarının sürekli en iyi olmaları ve güncel kalmaları ile ilgili önemli bir diğer faktör, içinde olduğumuz dünyanın en büyük kurumsal eğitim ağının kendilerine uluslararası projelerde duyduğu ihtiyaç ve bu projelere yaptıkları katkılardır. Eğitim Danışmanlarımız rol aldıkları her projede, proje kapsamındaki en yüksek değerlendirme notunu alan grup içinde olurlar ve bu durum bize büyük bir gurur vermektedir.

İster tek günlük bir seminer veya uzun dönemli bir projede, PDR Group Eğitim Danışmaları’nın her zaman katılımcılara en mükemmelini sunacağından emin olabilirsiniz.