16-17 Ekim 2019 tarihinde Genel Katılıma Açık Zaman Yönetimi eğitimimizi Eğitim Danışmanımız Cenk Sağdam liderliğinde gerçekleştirdik.

14-15 Ekim 2019 tarihinde Genel Katılıma Açık Problem Çözme ve Karar Verme Becerileri eğitimimizi iş dünyasının profesyonelleri ile gerçekleştirdik.

14-15 Ekim 2019 tarihinde Genel Katılıma Açık Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri eğitimimizi iş dünyasının profesyonelleri ile gerçekleştirdik.

PDR International olarak 30. yılımızda Ankara’dayız…

Bir PDR International geleneği olan iç eğitimlerimize dün bir yenisini ekledik. Rana Aylanç’ın verdiği Agility (Çeviklik) eğitimine katılan tüm eğitim danışmanlarımız ve PDR ekibimize teşekkür ederiz.

Son Çeyrekte PDR Express Seminerlerimizle Satış Ekibinizin Performansını Arttırın!

Ekim 2019 Genel Katılıma Açık Seminerlerimiz

Eğitim bütçeleriniz için doğru planlamanın kolay yolları var mı? Bu sorunun yanıtını hızlı çözümler ve akılda kalıcı uygulamalarla dolu Kurumsal Eğitim Süreçleri Yönetimi eğitimimizde gelin birlikte bulalım.

Yaşamınızdaki stresi kontrol altına alabilmek için 18 Eylül 2019 tarihinde gerçekleştireceğimiz Stres Yönetimi eğitimimize bekleriz.

Satış Bakış Açınızı Geliştirebilmek için 13 Eylül 2019 tarihinde gerçekleştireceğimiz "Satışçı Olmayanlar İçin Satış" eğitimimize katılımlarınızı bekliyoruz.

İş Hayatında Güçlü İlişkiler Kurmayı Kim İstemez?

30. Yılımızda Büyüyen Ekibimize Yeni Takım Arkadaşları Arıyoruz...

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.

PDR International Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanlarımızdan Deniz Karadeniz’in Radyo Gedik’te her salı yaptığı “Öpünce Geçmeyen Uflar” programına Genel Müdürümüz Ayşegül Drahşan konuk oldu.

Yöneticiyi Yönetmek Nasıl Olmalı?

Rehber Eğitmen - Eğitim Koçu Aranıyor

Ağustos-Eylül Ayı Genel Katılıma Açık Eğitim Programlarımız

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

08 Ağustos 2019'da ‘’Etkileme ve İkna Sanatı’’ konulu PDR Express Seminerimizi gerçekleştirdik

PDR Express Seminerlerimizden "Etkileme ve İkna Sanatı" 8 Ağustos 2019 Perşembe günü saat 10.00’da PDR Merkez Ofis Kış Bahçesinde!