Genel Katılıma Açık seminerler 

PDR Group Şirketleri, düzenli olarak değişik şirketlerden katılımcıların katıldığı genel katılıma açık eğitimler ve atölye çalışmalarını PDR Open Platform markası ile ayrı bir yapıda düzenlerler.

PDR Open Platform eğitim takvimi, yılın iki yarsına yönelik olarak iki kze yayınlanır ve ilan ettiğimz eğitimler %100’e yakın bir oranda gerçekleşir. Fazla talep gören eğitimlerle ilgili ek tarihlerde eğitimler düzenlenir ve bu konuda müşterilerimiz düzenli ve sistematik olarak düzenlenir. 

Her eğitim sonunda katılımcılar katılım sertifikası alırlar ve eğitimin kalıcılığı açısından, öncesi ve sonrasında kendileriyle kurulan ilşkilerde eğitim ile ilgili destekleyici bilgi ve ipuçları yabnında öğrendiklerini hayata geçirebilmeleri için ipuçlarıı paylaşırız.

PDR Open Platform tarafından düzenlenen genel katılıma açık eğitimler çeyrek asırdan beri Türkiye’de katılımcıların diğer bütün seminerlerle ile karşılaştırılmayacak kadar yüksek bir memnuniyet oranına ulaşmışlar ve Şirkete Özel Eğitimler için çok önemli bir referans kaynağı olmuşlardır.

PDR Open Platform Eğitimleri genellikle bir PDR Group Şirketi olan Stylus Toplantı Merkezi’nde düzenlenmektedir.