Yüz Yüze Sınıf Eğitimleri 

PDR Group Türkiye’de kurumsal eğitim alanında sınıf eğitimlerin öncüsü ve trend belirleyicisidir.

Son derece özel olarak seçilen ve eğitilen PDR Group Eğitim Danışmanlarının tamamı iş hayatından gelen, yönetim tecrübesi olan ve yetişkin eğitimi konusunda uzman profesyonellerdir.

PDR Group Şirketleri ile ister ile bir günlük bir seminer, ister yıla yayılmış, aynı anda verilecek eğitimlerden oluşan bir projede çalışın, eğitimcilerimiz şirketinizin özel ihtiyaçlarınızı, üzerinizdeki baskıdan kaynaklanan sıkıntıları ve fırsatları bilerek eğitimlerini vereceklerdir. 

Eğitim Danışmanlarımızın bilgi ve becerisi yanında yıllardır uyguladığımız işe alım prosedürleri sektörde bir norm teşkil eder. Yılda 3.000 – 3.500 gün ortalama eğitim veren bir kuruluş olarak çeyrek asırda 3.500’e varan şirketin 700.000 çalışanını eğitirken yakaladığımız performansın derecesi de dünyada eşine zor rastlanan niteliktedir. Eğitim danışmanlarımız bugüne kadar verdikleri 100.00’den fazla eğitim gününde 5,00 üzerinde 4,87 gibi yakalanması zor bir not ortalaması tutturmakta, sektörde her zaman en iyi olma özelliklerini korumaktadırlar. 

PDR Group olarak değişik kategorilerde Sınıf Eğitimleri vermekteyiz:

 • PDR Group İçeriklerinin Eğitimcilerimizce Sunulması
 • PDR Group İçeriklerinin İç Eğitimcilerinizce Sunulması
 • İçeriklerinizin PDR Group Eğitimcilerince Sunulması
 • Bire-bir Koçluk
 • Keynote Konuşmalar

PDR Group Şirketleri ile ister ile bir günlük bir seminer, ister yıla yayılmış, aynı anda verilecek eğitimlerden oluşan bir projede çalışın, eğitimcilerimiz şirketinizin özel ihtiyaçlarınızı, üzerinizdeki baskıdan kaynaklanan sıkıntıları ve tabii ki fırsatları bilerek eğitimlerini vereceklerdir. 

Konusunda ve yetişkin eğitiminde tecrübeli PDR Group eğitim danışmanları projenin büyüklüğünden bağımsız olarak:

 • Katılımcıların eğitimden en fazlasını almalarına yarayan motivasyonları bilerek,
 • İşiniz ve sektörünüzle ile ilgili bilgileri, günlük problemlerinizi anlayarak, seminerin içine harmanlayarak,
 • Tüm eğitim süresince olumlu bir hava yansıtarak ve katılımcıların keyif almalarını sağlağlayarak,
 • Her zaman profesyonel duruş ve güven içinde ilham vererek,
 • Verdiği eğitimle ilgili her zaman hesap verebilir olduklarının bilinciyle

Eğitimlerini sunacaklarından emin olabilirsiniz.  

Bazı durumlarda müşterilerimiz, PDR Group Şirketlerinin bilgi birikimini kendi iç eğitmenleri tarafından aktarılmasını isteyebilir. Bizim açımızdan bu mümkün. Yapılacak bir lisans devri sözleşmesi çerçevesinde PDR Group Eğitim Danışmanları, verilecek eğitimle ilgili her türlü yöntem, içerik, bilgi ve beceriyi iç eğitmenlerinize aktarmak yanında, eğitimin tamamen şirketinize özel bir hale gelmesini sağlayacaklardır.

Bazı durumlarda, içeriği hazır bir eğitimin çalışanlarınıza en mükemmel şekilde aktarılması için PDR Group Eğitim Danışmanları ile çalışabilirsiniz. Bu durumda, eğitim dizaynı konusunda tecrübeli Eğitim Danışmanlarımızdan biri içeriği kontrol edecek, eğitimin en iyi hale gelebilmesine yönelik öneri ve eklemeleri size sunacak, sizin onayınızı aldıktan sonra içerik PDR Group Eğitim Danışmanlarına verilecek bir iç eğitim sonunda çalışanlarınıza en mükemmel şekilde aktaracaklardır.

Bire-bir Koçluk Hizmetlerimiz özellikle yöneticilerinizin performanslarını artırmaya yönelik çok etkili seanslarını içerir. Yöneticinizin özelliğine göre atamış olduğumuz Yönetici Koçumuz, kendisiyle onun potansiyelinin sınırına ulaşabilmesine yönelik çalışmaları birlikte yapacak, onun kişisel ve yönetsel becerlerini geliştirecek, hedeflerine daha kolay ulaşabilmesi ve hem üst yönetim hem de kendisine bağlı çalışanlarıyla ilşkilerini en iyi hale getirebilmesi ve bunu muhafaza edebilmesi konularında ona yardımcı olacaktır. 

Bire-bir Koçluk seanslarını kişilerin ihtiyacına özel olarak aşağıdaki amaçlara yönelik olarak düzenlemekteyiz:

 • Yeni bir rol veya kariyer değişikliğine hazırlık
 • Yeni bir rol veya kariyer değişikliğine adaptasyon
 • Stres, değişim, çatışma veya kriz yönetimi
 • Kişisel performansın arttırılması
 • Yetenek havuzunda yer alan yönetici adaylarının kişisel gelişimi

Bir etkinliğiniz, yıllık şirket toplantılarınız, kick-ff toplantılarınız veya ürün lansman toplantılarınızda motivasyonel konuşma yapacak bir konuşmacı ihtiyacınız halinde çok farklı bütçelerden en uygun konuşmacıyı seçmek son derece zor bir iştir.  PDR Group Şirketleri size bu konuda çok değişik konu ve bütçede kendi eğitim danışmanlarımız arasından dünyanın en konusunda en uzman konuşmacısına kadar geniş bir yelpazede size yardımcı olabilir.  Bu konuda bizimle çalışmak size hem vakitten hem de nakitten tasarruf ettirecektir. Dilediğiniz konuşmacı ile sizlerden daha uygun şartlarda anlaşabilecek ve dünyanın 50 ülkesini kapsayan geniş ağımız sayesinde toplantılarınızı katılanlarda çok daha fazla iz bırakacak şekilde düzenleyebilirsiniz.