İçerik Uyarlama 

Bir kurumsal eğitim şirketi olarak PDR Group Şirketleri herhangi bir eğitim projesini size özel bir hale getirebilecek her türlü donanıma sahiptir.

Bu projelerde, sadece eğitim danışmanlarımız değil, İnsan Kaynakları uzmanlarımız da devreye girmekte, proje kapsamında ihtiyaç analizi, bireysel değerlendirmeler, eğitim dizaynı ve geliştirilmesi, eğitimin etkin şekilde verilmesi veya verdirilmesi konularında anahtar teslimi çalışmalar yapıp süreci sizin adınıza kontrol edebiliriz.

Bazı durumlarda fikri mülkiyet hakkı PDR Group, Çözüm Ortaklarımız üzerine tescilli içerikleri şirketinize özel olarak uyarlanmış şekilde edinmek isteyebilirsiniz. Bu durumda, logo kullanımından, içeriğin size özel hale getirlmesine kadar geniş bir yelpazede size yardımcı oluruz. Eğer, bu içerik ve bilgileri elektronik ortamda edinmek isterseniz, kendi eğitim yönetim sistemimiz bünyesinde veya sizin kullandığınız sisteme yüklemesini yapabiliriz.

Özel bir eğitim, atölye çalışması, vaka çalışması, yüzyüze veya outdoor eğitim, e-eğitim veya blended eğitimi hazırlamak durumundaysanız, eğitim danışmanları size bu konuda da yardımcı olacaklardır. Bu özgün çalışmaları kendi iç süreçlerinize uyarlanması da dahil olarak bu konuda elimizdeki tüm bilgi birikiminin tümünden yararlandıracağımızdan ve çıkacak sonuçtan emin olabilirsiniz.

Müşterilerimiz olarak çok özel talepleriniz olması halinde yurtiçi ve yurdışı Çözüm Ortaklarımız ve Stratajik Ortaklarımız başta olmak üzere, konunun en uzman kuruluşlarına erişmenize veya ekibinizi yönlendirerek yardımcı olabilirz.