PDR Group, Liderlik ve Yönetim, Markalaşmış Müşteri Hizmeti, Markalaşmış Kurum Kültürü, Organizasyonel Gelişim, Satış Gücü Geliştirme ve Çağrı Merkezi alanlarındaki çözümlerimizi Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi’ni esas alarak müşterilerine sunan, 1989 yılından bugüne faaliyet gösteren Türkiye’nin kurumsal eğitim ve danışmanlık alanındaki lider grubudur.

PDR açılımı "Perception, Dimention and Reeducation"- "Algı, Boyut ve Yeniden Eğitim"dir.

Ali Emre (Yönetim Kurulu Başkanı), Meltem Emre (Yönetim Kurulu Üyesi), Ayşegül Drahşan (Genel Müdür, PDR International), Nurdan Gülay (Genel Müdür Yardımcısı, PDR International), Elvin Çoşkun (Genel Müdür, CC Academia)

PDR Group’a bağlı 3 şirket bulunmaktadır. Bunlar, PDR International, CC Academia ve PDR Open Platform’dur.

PDR Group Eğitim Danışmanı olmak için bize yazılı olarak başvurmanız ve CV’nizi göndermeniz yeterli. Sizinle hemen temas kuracağız ve ilk görüşmeyi yapacağız ve sizi daha iyi tanıyacağız. Eğer kararımız olumlu ise, bir sonraki aşama yöneticilerimizin katıldığı bir kısa sunun yapmanız. Burada, sunumunuz değerlendirilecek ve bir sonraki aşama için bu sunumun çok başarılı olması gerekiyor. Bu aşamayı geçerseniz, bir sonraki aşamada sizinle bir toplantı daha yapacağız, hem sunum ile ilgili geri bildirimi vereceğiz, hem de çalışma koşullarını konuşacağız. Anlaştığımız taktirde, sizi bir haftalık çok yoğun bir program bekliyor. Burada, bu meslekte en mükemmel olmak için çok yoğun bir eğitime tabi tutulacaksınız ve bu sürecin sonrasında konsept eğitimlerine gireceksiniz.

Tüm PDR Group şirketleri ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, TSE ve TURQUALITY belgelerine sahiptir.

Eğitimlerimiz tamamlanınca Katılım Belgesi veriyoruz.

Eğitime göre değişmekle birlikte ortalama katılımcı sayısı 15 kişi olmaktadır.

Aynı eğitim değildir. Eğiticinin Eğitiminde yetişkinler için eğitim verme dinamiklerine dayanır. Sunuş Tekniği eğitimimiz ise başarılı bir sunum için gerekli teknikler ve beceriler hakkında bilgiler aktarmaktadır.

Taksitli ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Öğle yemekleri eğitim fiyatlamasına dahildir.

Aynı kurumdan istenilen sayıda kişi, sınıf müsaitliği durumunda eğitime katılabilir.

Eğitim konfirmasyonumuzda park yeri bilgilendirmesi yapılmaktadır.

Mail adresinize paylaşım yapabiliriz.

Eğitim sunumları paylaşılmamakla birlikte, katılımcılarımıza tüm süreci içeren eğitim kitapçıkları verilmektedir.

Ücretsiz eğitim uygulamamız bulunmamakta olup, indirimli ücretimizle destek olmak isteriz.

Kesin kayıt formu ve ödeme dekontu ile işlem gerçekleştirilmelidir. Ücretsiz eğitim uygulamamız bulunmamakta olup, indirimli ücretimizle destek olmak isteriz.

Ödemesi alınmış eğitim için farklı tarihleri belirtiyoruz, aynı eğitim tekrarı yok ise aynı firmadan farklı bir katılımcının aynı tutarda farklı bir eğitime katılabilmesi için yardımcı oluyoruz.

Böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır.

Bireysel katılım olmaktadır.

Deneyimli ekip yöneticileri katılabilir.

Katılım Sertifikası veriyoruz ancak MEB onayı bulunmamaktadır.

Katılım Sertifikası veriyoruz ancak MEB onayı bulunmamaktadır.

Deneyim seviyesi 5 yıl aralığındaki satış departmanı çalışanları girmelidir.

Bu program katılımcılarıni Dili (Türkçe’yi) doğru ve etkili kullanarak başarılı iletişim kurabilme yeteneklerini geliştirmek, en büyük gruplara bile konuşma yaparken ‘ kürsü fobisi’nin yenilmesi, gerginlik ve heyecanın giderilmesi için gerekli ipuçlarını aktarmak, akıcı bir konuşma için destek olmaktadır.

Eğitim öncesi konfirmasyon ile eğitim salonu adresi ve krokisini paylaşıyoruz.

Tüm eğitimlerimizi sizin belirleyeceğiniz eğitim yerlerinde kurumunuza özel olarak da düzenleyebiliriz.

Eğitimimizin amacı işyerlerinde giderek daha önemli hale gelen duygusal zekâ ve beş alanıyla ilgili bilgi, beceri ve yüksek farkındalık kazandırmak; duygu temelli sorunlara çözüm getiren bakış açıları konusunda paylaşımda bulunmaktır.

Eğitimimizin amacı işyerlerinde giderek daha önemli hale gelen duygusal zekâ ve beş alanıyla ilgili bilgi, beceri ve yüksek farkındalık kazandırmak; duygu temelli sorunlara çözüm getiren bakış açıları konusunda paylaşımda bulunmaktır.

İlk modülde kişisel etkinlikler yer alırken, ikinci modülde çalışanlara liderlik etmek eğitimi ile devam edilir. Üçüncü modülde ise organizasyona lider emtek organizasyona liderlik etmek başlığı ile eğitim sonlandırılır.

Seminer boyunca malî tablolar üzerinde örnek çalışmalar yapılacağından katılımcıların yanlarında basit birer hesap makinesi bulundurmaları gerekmektedir.

Hayır. Seminerde katılımcılara bilgi ve eğitim seviyelerine uygun bir anlatımla temel muhasebe ve finans kavramları öğretilirken konular, katılımcıların bilgi seviyeleri ve ihtiyaçları dikkate alınarak işlenmektedir.

Hayır. Seminerde katılımcılara bilgi ve eğitim seviyelerine uygun bir anlatımla temel muhasebe ve finans kavramları öğretilirken konular, katılımcıların bilgi seviyeleri ve ihtiyaçları dikkate alınarak işlenmektedir.

İşyerinde anlamaya ve anlaşmaya dayalı etkin iletişim zeminine sahip olabilmek için, güvenli davranışda anahtar rolü oynayan beceriler konusunda yetkin bir düzey kazandırmak, iletişim kazalarının en aza indirilmesi konusunda bireylere düşen rol ve sorumlulukların katılımcılar tarafından fark edilmesinin sağlamaktır.

Konsantrasyon, motivasyon artışı, stres yönetimi gibi birçok amaç için uygulanabilecek temel nefes tekniklerini öğrenip hayatlarına dahil edebilecek ve sesin ve nefesin doğru kullanımı ile hitabet yeteneklerini arttırabilecektir.

Katılımcılar eğitim sonunda hedefe yönelik, okur odaklı ve uygun içeriği olan araçları (mektup, dahili memo, eposta, raporlar vs.) doğru kullanmasını öğrenecek ve bu yolla işyerinde etkin bilgi akışını profesyonel bir şekilde sağlayacaklardır.

Eğitim sonunda katılımcılar kendilerini hedeflerine götürecek kilit alanlarını belirleyebilecek bunun yanı sıra gün, hafta, ay ve yıllarını etkin bir biçimde planlayabileceklerdir.

Başarılı bir koç olmak için gereken becerileri tanımlayarak geliştirebilecek, elemanlarının performansının artırılmasında etkin bir şekilde rol oynayarak elemanlarını doğru yönlendirebilecek ve performans sorunlarının iyileştirme yöntemlerinin farkında olabileceklerdir.

Eğitimimiz, 16 kişilik gruplar halinde gerçekleşmekte ve 2 gün sürmektedir.

Evet. Eğitim sonunda katılımcılar farklı insan profillerini tanımlayabilecek ve bu tarzlara uyum sağlama becerisini geliştirebilecek aynı zamanda iş ve özel yaşam kalitesini yükseltmede kişisel hizmetin önemini kavrayabileceklerdir.

İnteraktif bilgi paylaşımı, grup çalışmaları, bireysel profil testi ve oyunlar ile katılımcılar, her iki tarafın da kazançlı çıktığı müzakere bilincini benimseyip uygulayabileceklerdir.

Problem Çözme ve Karar Verme eğitimimizde katılımcılara yaratıcı düşünme konusunda ilham verilerek, zihinsel yönden egzersizin önemini kavramaları ve daha sonraki yaşamlarında bunları pratik hayata geçirmeleri için gerekli teknikler aktarmaktadır.

Genel Katılıma açık eğitimlerimizde eğitim içeriği standart içerik olup, kuruma özel ve kişiye özel düzenleyeceğimiz eğitimlerimizde; firmanın bulunduğu sektör, kurum kültürü, kurumsal değerleri ve eğitimden beklentilerine göre, eğitmen tarafından yapılandırılabilir ve geliştirilebilir.

Bol uygulamaları ile satış metodolojisini pekiştiren, yapılanmış ve ispatlanmış bir satış sürecidir. Satış profesyonellerine kendi satış hedeflerini elde etmeleri için ihtiyaçları olan pratik bir A’dan Z’ye uygulama yöntemidir.

Eğitimde, şirketin stratejik konumunu planlamaya yönelik tekniklerin geliştirilmesi ve vizyon, misyon ve stratejinin kişilerin ve takımların performanslarına olan etkilerinin anlaşılması sağlanır. Stratejik, yenilikçi ve yaratıcı düşünmenin önemi üzerinde durulur.

Katılımcılar eğitimde kişisel potansiyelinin farkına vararak, stresle baş edebilmek için gerekli kısa ve uzun vadeli yöntemler ve hemen uygulayabilecekleri becerileri kazanacaklardır.

İş ve özel yaşamında daha fazla sonuç yaratmak isteyen herkes eğitimimize katılabilir.

“PDR International Eğiticinin Eğitimi” eğitimine katılarak eğitimde yetiştiricilik (koçluk) yaklaşımını kazanabilir, yetişkin eğitimi prensiplerini öğrenerek eğitim programının tasarım aşamalarını kavrayabilirsiniz.

Dahili Eğitimcilere ve her düzey çalışanlara dinleyenlere hitap eden, akıllarda kalan, ikna edici, saygı ve güven uyandıran sunumlar hazırlamaları ve sunmaları için bilgi ve beceri kazandırılarak etkili eğitim programları ve sunuşlar ile kariyerlerinde ilerlenmesi için sağlam bir taban hazırlanır.

Eğitimimize gelen katılımcıların etkin olarak empati, güvenli davranış, sözsüz iletişim, geribildirim, kalite kontrol ve stres yönetimi gibi konuların kavranması sağlanır.

Yönetim ve Liderlik Becerilerini Geliştirme eğitimimize katılarak, etkin delegasyonu, delegasyonun kritik bacağını ve doğru delegasyon için gereken prensipleri öğrenerek çalışanlarınıza ve iş arkadaşlarınıza doğru işi doğru zaman ve şekilde aktarabilirsiniz.

Bu eğitimimize katılarak, çalışma hayatında karşılaşılabilecek olumsuzluk kaynaklarını fark edip, farklı durumlara karşı hazırlıklı olma anlayışını benimseyip, olumsuz durumlar sonucunda yaşanan yıkıcı duyguların etkilerini en aza nasıl indirilebileceği konularında farkındalık kazanabilirsiniz.

Hayır. Böyle bir uygulamamız mevcut değildir.

Hayır. Eğitime ait sertfikayı alabilmeniz için eğitime katılım sağlamanız gerekmektedir. Katılım sertfikalarında her eğitime ait süre açıkça belirtilmektedir.

Genel Katılıma Açık takvimimizde bulunmamakla birlikte kişiye ya da kuruma özel bu eğitimi düzenleyebiliriz.

Genel Katılıma Açık eğitimlerimizi İstanbul ‘da düzenliyoruz.

Yönetici Asistanlık ve Profesyonel Sekreterlik eğitimimiz bulunmaktadır.

İlgili eğitimlerimiz kuruma özel olarak düzenlenmektedir.

Başvuru formunuz bize ulaşınca, size ulaşarak detaylı bilgi veriyoruz. Eğitim ödeme dekontu ve dolduracağız kayıt formu ile kayıt işleminiz kesinlesecektir.

Tarihleri çakışmadığı sürece katılım sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz size veya kurumuza özel düzenleyebiliriz

Dilerseniz size veya kurumuza özel düzenleyebiliriz.

Dilerseniz size veya kurumuza özel düzenleyebiliriz.

Hayır

Kuruma özel eğitimlerde eğitime katılacak kişiler İnsan Kaynakları ve Eğitim Yöneticileri tarafından belirlenmektedir. Genel Katılıma Açık Seminerlerde tüm eğitimler kurum çalışanlarına ve bireysel katılımcılara açılmaktadır.

Her yıl düzenli olarak NPS uygulaması gerçekleştirmekteyiz.

Hayır. Kurumumuzda CRM eğitimi verilmemektedir.

Eğitim aldığınız dönemde bağlı olduğunuz İnsan Kaynakları bölümünün hazırlayacağı belge ile bize başvurabilirsiniz

Evet. Dönem dönem kurumuzda staj imkanı oluşmaktadır. Başvuru için özgeçmişinizi info@pdropenplatform.com.tr adresine eposta ile iletebilirsiniz.

Sektör bazında referans taleplerinizi info@pdropenplatform.com.tr adresine eposta ile iletebilirsiniz.

Hayır

Evet. Kişiye özel Şehzade eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Evet. Liderlik eğitimi için Yönetim ve Liderlik Becerilerini Geliştirme ve Etkin İnsan Yönetimi eğitimimize katılabilirsiniz.

Evet. Müşteri Odaklı Hizmet eğitimimize katılım sağlayabilirsiniz.

Web sayfamızdan ulaşabilir veya info@pdropenplatform.com.tr adresine eposta göndererek talebinizi iletebilirsiniz

Evet. https://www.facebook.com/PDROpenPlatform/ linkinden sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımıza www.pdropenplatform.com.tr'den ulaşabilirsiniz.

Evet.

Etkin İnsan Yönetimi programımız 6 gün, bunun dışında, eğitimlerimiz 1 ya da 2 gün sürmektedir.

Hayır. Eğitimlerimiz Genel Katılıma Açık olması nedeni ile sadece bizim belirlediğimiz kurumlarda gerçekleşmektedir.

Hayır.

Eğitimlerimize ücretsiz bir şekilde katılım mevcut değildir.

Eğitim tarihinden 10 gün önce ücretin ödenmesi gerekmektedir.

Evet. Kuruma özel ve Genel Katılıma Açık olarak vermekteyiz.